skip to Main Content

Contactpersonen verkoop

Yvo Otten

Commercial director

+31(0)527 636 806
yvo.otten@suplacon.com

Jeroen Riemersma

Account manager

+31(0)527 636 808
jeroen.riemersma@suplacon.com

Desmond Dommanschet

Account manager

+31(0)527 636 801
desmond@suplacon.com

Matthijs van Winkelen

Account manager

+31(0)527 636 810
matthijs.van.winkelen@suplacon.com

Contactpersonen bedrijfsbureau

Roy Metsemakers

Hoofd bedrijfsbureau

+31(0)527 636 818
roy.metsemakers@suplacon.com

Robert Griess

Tekenaar / Constructeur

+31(0)527 636 826
robert.griess@suplacon.com

Radboud Sanders

Werkvoorbereider

+31(0)527 636 823
radboud.sanders@suplacon.com

Arjan Harsevoort

Wvb / Programmeur

+31(0)527 636 827
arjan.harsevoort@suplacon.com

Kees Meun

Wvb / Programmeur

+31(0)527 636 874
kees.meun@suplacon.com

Rik Goeree

Werkvoorbereider

+31(0)527 636 879
rik.goeree@suplacon.com

Mark Potze

Werkvoorbereider

+31(0)527 636 822
mark.potze@suplacon.com

Quinten Ramkhewan

Werkvoorbereider P365

+31(0)527 636 805
quinten.ramkhewan@suplacon.com

Erik van der Kolk

Werkvoorbereider

+31(0)527 636 811
erik.van.der.kolk@suplacon.com

John de Lange

Werkvoorbereider

+31(0)527 636 804
john.de.lange@suplacon.com

Contactpersonen administratie

Suzanne Blom

Financial control / HR adviseur

+31(0)527 221 605
suzanne.blom@suplacon.com

Contactpersoon HRM

Ilonka te Riele-voor den Dag

Personeelszaken

+31(0)527 636 809
ilonka.te.riele@suplacon.com

Contactpersonen inkoop

Pim Jansen

Purchase & Finance director

+31(0)527 636 800
pim.jansen@suplacon.com

Ralf Versluis

Buyer

+31(0)527 636 829
ralf.versluis@suplacon.com

Contactpersonen productie

Gerard van de Guchte

Account director

+31(0)527 636 800
gerard.vande.guchte@suplacon.com

Antijn Koers

Operation director

+31(0)527 636 800
antijn.koers@suplacon.com

Contactpersonen expeditie

John van Oosten

Voorman Expeditie

+31(0)527 636 802
john.van.oosten@suplacon.com

Alexander Jägers

Expeditie medewerker

+31(0)527 636 802
alexander.jagers@suplacon.com

Back To Top